fbpx

Lummus

Lummus oli lummatud meie fotograaf Alberti tantsupiltidest ja pöördus meie poole oma uue kollektsiooni reklaampiltide tegemiseks.

Koostöös käisime läbi erinevad stilistika küsimused ja rääkisime pikalt meeleolust. Peale lähteandmete selgumist andis klient meile päris palju loomevabadust. Suur tänu usalduse eest!

Kohe algusest peale oli selge, et püüame hoida pildid võimalikult naturaalsed ja ka riietuse osas hoidsime võimalikult neutraalset joont. Modellideks valisime päris tantsijad – võrratud Eesti Rahvusballetti tantsijad Eve Andre-Tuga ja Jevgeni Grib’i.

Kokku on ehtekollektsioonis BALLETT 12 toodet. Eesmärgiks oli mängida 12’ne erineva tantsupoosiga, mis olid inspireeritud ehete enda disainist.

Jagame siin ka mõned kaadrid sellest, kuidas näeb välja ühe fotoshoodi kaadritagune elu.

Makeupi ja ilu poole eest hoolitses Raili Rajaväli.

Kollektsioon BALLETT on inspireeritud keha piiridest ja piiramatusest, sellest, milleks on meie inimesed võimelised ja kui kaugele on võimalik minna eesmärgiga pakkumaks meile ilu, ülevaid elamusi ning kultuurilisi naudinguid. Kummardus Eesti balletile – kollektsioon BALLETT.

Eesti Juveel on legendaarne ehtetootja, mille töökogemus ulatub aastasse 1923.

Ligi sajandi vältel Eestimaa ilust inspireeritud ehteid valmistanud Eesti Juveel kutsus enda vaimustust jagama kolm siinset tippehtedisainerit Krista Lehari, Birgit Skolimowski ja Gvido Valickise. Üheskoos sündis LUMMUS – võrratud ehted, mis väljendavad Eestimaa ilu kogu selle eritahulisuses. LUMMUS on Eestis tööstuslikult toodetud isikupärane disainehete bränd, mis sisaldab erinevaid, Eestist inspireeritud kollektsioone. LUMMUS on tasakaal autoriehte ja masstoote vahel.