foto.

Alati on vaja sotsiaalmeediapilte, tootepilte, meeleolupilte või siis hoopis ametiportreesid. Saame sind kõige sellega aidata, sest meie Stuudio24 on selleks ideaalne koht.

Lisaks stuudiopiltidele teeme pilte ka kliendi juures või siis loome vastavalt ülesandele vajadusele erinevad olukorrad ja meeleolud. Meie jaoks on äärmiselt oluline, et meie väljapakutud ja teostatud pildikeel töötaks ning sobiks kliendi tootega parimal võimalikul moel.

video.

Video tootmine on muutunud aastatega üha lihtsamaks ning soodsamaks. Oleme aastaid tegelenud liikuva pildiga ning me saame aidata videoteenuse kõikide osadega – filmimine, heli, montaaž. Vajadusel töötame drooniga ning lisame videole hoopis teise mõõtme.

3D.

Vahel tuleb ette olukordi, kus tavalisest fotost ja videost ei piisa. Tänasel päeval on täiesti tavaline, et vahel on mõistlikum kasutada 3D graafikat või lisada 3D elemente fotole või videole.

3D ja animatsiooni kasutamine aitab sul kindlasti teistest eristuda.

koolitus.

Personaalsed foto ja video koolitused võimaldavad sul saada kiirelt nutikaid teadmisi ning on otsetee soovitud tulemuseni. Kõik koolitused on personaalsed ning sihitud just kliendi soovist ja eripärast lähtuvalt. Täna tihti piisab ka heast telefonist, et valmistada meeldivat sisu. Ainult hea ja moodne tehnika ei tee head asja vaja on ka pisut teadmisi, näpunäiteid ja kogemust.

Hea meelega jagame oma teadmisi.