Privaatsustingimused

Kes me oleme

Meie veebisaidi aadress on https://visualista.ee.

Isikuandmete töötlemine

Käesolevad privaatsustingimused reguleerivad veebilehe kasutaja andmete kogumist ja nende töötlemist.

Visualista kogub veebilehe kaudu järgmisi andmeid:

 • kasutaja nimi, e-posti aadress ja telefoni number – kontaktivormi täitmisel;
 • veebilehe külastatavuse statistika – Google Analytics, Facebook Pixel.

Isikuandmete kasutamine

Visualista kasutab isikuandmeid:

 • kliendile teenuse osutamiseks, lepingu sõlmimisel ja täitmisel, kliendiga suhtlemisel, arvete edastamisel;
 • veebilehe kasutajakogemuse parandamisel ja kasutajapõhiseks turundamisel.

Kliendil ja/või kasutajal on õigus keelata oma isikuandmete töötlemine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude täitmiseks, sh teenuse osutamiseks.

Isikuandmete edastamine kolmandatele isikutele

Kolmas isik on Visualista lepingupartner, kes töötleb isikuandmeid ja kelle toote või teenuse abil pakub Visalista kliendile teenuseid.

Kasutame igapäevaseks tegevuseks kolmandaid isikuid, kes pakuvad:

 • Zone – veebilehe majutus;
 • Google – veebilehe kasutusstatistika analüüs;
 • Facebook – sotsiaalmeedia kasutamist ja sotsiaalmeedia statistika analüüs;

Manustatud sisu ja lingid teistele lehtedele

Mõnel lehe on kasutatud manustatud sisu ja viiteid teistele kodulehtedele.
Manustatud video vaatamisel kehtivad manustatud videot majutava kodulehe tingimused. Need lehed võivad teie kohta koguda andmeid nagu vaatamisstatistika jms, asendada küpsiseid või edastada teie andmeid kolmandatele osapooltele.

Isikuandmete säilitamine ja turvalisus

Visualista säilitab isikuandmeid nii kaua, kuni see on eesmärgi täitmiseks või seadusest tulenevalt vajalik.

Visualista rakendab kõiki mõistlikke meetmeid töödeldavate isikuandmete kaitseks. Juurdepääs isikuandmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel ning kõikide kasutajate isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset informatsiooni.

Kasutaja õigused

Kasutajal on õigus:

 • avaldada soovi juurdepääsuks enda andmetele;
 • nõuda isikuandmete parandamist, täiendamist või kustutamist seaduses ettenähtud tingimustel;
 • nõuda isikuandmete töötlemise piiramist;
 • nõuda isikuandmete ülekandmist;
 • oma õiguste kasutamiseks tuleb kliendil või kasutajal saata vastavasisuline sooviavaldus e-posti aadressile hello@visualista.ee.

Kasutajal on õigus pöörduda Andmekaitse Inspektsiooni poole, kui ta tunneb, et tema isikuandmeid on ebaõiglaselt kasutatud.

Küpsiste kasutamine

Visualista veebilehel kasutatakse küpsiseid, et analüüsida statistikat, pakkuda paremat kasutajakogemus ja pakkuda personaliseeritud turundust.

Küpsis on väike tekstifail, mille veebilehitseja automaatselt kliendi poolt kasutatavasse seadmesse salvestab. Küpsiseid kasutatakse teabe kogumiseks selle kohta, kuidas klient veebilehte kasutab, et kliendi jaoks veebilehe kasutamist isiklikumaks ja kasutajasõbralikumaks muuta. Küpsised võivad olla loodud erinevate teenusepakkujate poolt, näiteks Google ja Facebook.

Küpsiseid on kahte tüüpi:

 • Püsivaid küpsiseid, mis jäävad kasutaja arvutis olevasse küpsiste faili püsivalt. Neid võidakse kasutada näiteks kasutaja kui veebilehe korduvkülastaja äratundmiseks ja veebilehe sisu kohandamiseks vastavalt kasutaja vajadustele või statistiliste andmete kogumiseks.
 • Seansiküpsised on ajutised ja kaovad, kui kasutaja veebilehelt lahkub või oma veebilehitseja sulgeb. Seansiküpsiseid võidakse kasutada veebilehe teatud funktsioonide, näiteks teenuse või toote taotlemise jms võimaldamiseks.

Küpsiseid kasutatakse teabe kogumiseks selle kohta, kuidas veebilehte kasutatakse, et seda kasutajatele isiklikumaks ja kasutajasõbralikumaks muuta. Lisaks aitavad küpsised koguda kasutajastatistikat, mis võimaldab mõõta ja parandada veebilehe toimivust ning annab alusandmed, et viia läbi efektiivne turundustegevus.

Kasutaja loetakse küpsistega nõustunuks, kui tema veebilehitseja seadistustes on küpsised lubatud. Veebilehitsejad lubavad tihtipeale vaikimisi küpsisefailide säilitamist tarbija seadmesse. Kasutaja võib oma seadmes küpsiste kasutamise ära keelata või need kustutada, muutes oma veebilehitseja vastavaid seadeid. Küpsiste mittekasutamisel ei pruugi veebileht korrektselt töötada.

Kasutusstatistika kogumiseks kasutab Visualista Google Analytics teenust, kogudes andmeid külastatud alamlehtede, külastusaja ja muu statistika kohta.

Google Analytics võib koguda andmeid kasutajate aktiivsuse kohta ka ilma küpsisefaile kasutamata. Selleks, et Google Analytics ei saaks andmeid kasutada, paigalda oma seadmesse Google Analytics’i blokeeriv rakendus: Google Analyticsist loobumise brauserilaiend.

Privaatsustingimuste muutmine

Visualista jätab endale õiguse muuta privaatsustingimusi ühepoolselt. Kehtivad privaatsustingimused on alati veebilehel saadaval.

Autoriõigus

Kui pole märgitud teisiti, on kogu veebilehe sisu, sealhulgas pildid, videod ja 3D-graafika autoriõiguste valdaja Visualista (Mari OÜ). See tähendab, et sisu kasutamine mis tahes kujul on lubatud ainult Visualista (Mari OÜ) loal.

Koostööprojektide puhul tuleb lisada siinselt veebilehelt kasutatud sisule viitav link.

Kõigi privaatsustingimuste ja andmetöötluse kohta tekkivate küsimustega palume võtta ühendust mailiaadressil hello@visualista.ee