fbpx

Beach Arena

Rannajalgpalli Liit korraldab rannajalpalli võistluseid erinevates randades üle Eesti. Viimased aastad on olnud nende baasiks Pärnu rand, kuhu on ehitatud rannajalgpalli harrastamiseks väljakud, tribüünid ning kõik muu ala harrastamiseks vajalik.

Suvel toimunud jalgpalli EM2020 ajaks ehitati randa Sportland Beach Arena. Pandi paika suur ekraan, püstiti müügikohad ja loodi istumisalad seltskondadele.

Vajadus oli luua reklaami tarvis lavastatud fotosid, mis olid kujundusmaterjalide kandvaks ideeks. Kliendil oli väga selge visioon ja meie tõlkisime selle visuaalsesse keelde.

Korraldasime kaks fotoshooti. Logistika ja kvaliteedi huvides pole alati mõtet teha kõike korraga. Esimeseks fotolavastuse teemaks oli sõprade grupp jalgpalli vaatamas ja sellele kaasa elamas. Inimeste grupi haldamine, lippudega vehkimine ja emotsioonidega mängimine oli keeruline, kuid tehtav ülesanne.

Teiseks ülesandeks oli pildistada üles elusuuruses vutifännid, kelle pilte oli plaanis kasutada Pärnu rannaalal Sportland Beach Arena tutvustuseks ja ühtlasi ka suunavate viitadena.

Pildistamine toimus meie video- ja fotostuudios Stuudio24. Protsessi kiirendas pildistamine otse arvutisse. See annab võimaluse koheselt detaile parandada ning ühtlasi teha esmane valik piltidest, mis lähevad fototöötlusesse. See hoiab kõvasti aega kokku. Suudame päeva lõpuks pakkuda paremat kvaliteeti ja klient saab pildid kiirelt kätte.

Meie jaoks on alati tähtis kuidas meie töödel läheb. Kuidas neid esitletakse? Ja kõige olulisem, kas pildid töötavad ja tehtud töö kannad eesmärki? Käisime ka ise kohapeal vaatamas ning veendusime oma silmaga, et koostöö õnnestus!