fbpx

Rapla korvpallikool

Lisaks traditsioonilisele palliplatsile käib korralik andmine ka sotsiaalmeedia mänguväljakul. Ja seda mängu ei saa üldse mitte alahinnata. Ka sellel väljakul tuleb pidevalt harjutada, treenida, võistelda ja suhelda kogukonnaga.

Rapla jaoks on kogukond oluline, see on justkui lisamängija platsil. Ajal, mil pealtvaatajaid saali ei lubata, on töö sotsiaalmeedias kriitilise tähtsusega.

Rapla visuaalne pool on väga hästi korraldatud. Väga head pildid Rapla mängudest teeb Siim Solmann ning tema traditsiooniline fotomaterjal on väga eeskujulik.

Aga mida ja kuidas saaks veel teha? See on see koht, kus meie saame aidata! Keerame postitustele vunki juurde ja paneme need elama!

Esmalt tegime profiilivideod, mida saab kasutada näiteks Instagrami postitustes. Filmisime kõik mängijad ja treenerid rohelisel foonil (green screen). Hiljem lõikasime rohelise fooni tagant ära. Klubi sai ilma taustata videod sotsiaalmeedias kasutamiseks vastavalt oma äranägemisele.

Olgu mainitud, et videotega opereerimine on meie poolt äärmiselt lihtsaks tehtud. Sellega saab hakkama iga kujundaja või sotsiaalmeediavõlur.

Võta ühendust ja me räägime kuidas see töötab!

Peale selle, et meie toodetud videosid saab kasutada sotsiaalmeedia postituste loomisel, on võimalik minna veel üks samm edasi!

Emotsioonidega giphy’d!
Küsite kuidas?

Samal ajal, kui filmisime mängijate profiilivideod, tegime lisaks ka emotsiooni täis klippe. Need klipid lõikasime samuti taustast lahti ning vormistasime animeeritud giffideks. Nüüd on võimalik kõigil Rapla fännidel kasutada oma stooride tegemisel Rapla ametlike mängijate emotsioonidega giffe.

Ava instagram ja vaata järele!
Kui teema pakub huvi, siis võta meiega ühendust!